9,708
3vs3 galibiyet
3,400
Duo galibiyet
2,839
Solo galibiyet
126
Prestij
55%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 185 | 104 | 56.2% | |
| 2 | 153 | 95 | 62.1% | |
| 3 | 116 | 50 | 43.1% | |
| 4 | 106 | 52 | 49.1% | |
| 5 | 60 | 43 | 71.7% | |
| 6 | 56 | 35 | 62.5% | |
| 7 | 32 | 12 | 37.5% | |
| 8 | 25 | 0 | 0% | |
| 9 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 10 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 11 | 16 | 8 | 50% | |
| 12 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 13 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 14 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 15 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 16 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 17 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 18 | 12 | 9 | 75% | |
| 19 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 20 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 21 | 10 | 7 | 70% | |
| 22 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 23 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 24 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 25 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 26 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 27 | 8 | 6 | 75% | |
| 28 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 29 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 30 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 31 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 32 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 33 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 34 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 35 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 36 | 5 | 3 | 60% | |
| 37 | 4 | 3 | 75% | |
| 38 | 4 | 3 | 75% | |
| 39 | 4 | 2 | 50% | |
| 40 | 4 | 3 | 75% | |
| 41 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 42 | 3 | 3 | 100% | |
| 43 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 44 | 3 | 3 | 100% | |
| 45 | 3 | 0 | 0% | |
| 46 | 3 | 0 | 0% | |
| 47 | 2 | 1 | 50% | |
| 48 | 2 | 1 | 50% | |
| 49 | 2 | 1 | 50% | |
| 50 | 2 | 1 | 50% | |
| 51 | 1 | 0 | 0% | |
| 52 | 1 | 1 | 100% | |
| 53 | 1 | 0 | 0% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 2 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 3 | 12 | 9 | 75% | |
| 4 | 8 | 6 | 75% | |
| 5 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 6 | 60 | 43 | 71.7% | |
| 7 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 8 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 9 | 10 | 7 | 70% | |
| 10 | 16 | 11 | 68.8% | |
| 11 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 12 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 13 | 56 | 35 | 62.5% | |
| 14 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 15 | 153 | 95 | 62.1% | |
| 16 | 5 | 3 | 60% | |
| 17 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 18 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 19 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 20 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 21 | 185 | 104 | 56.2% | |
| 22 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 23 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 24 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 25 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 26 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 27 | 16 | 8 | 50% | |
| 28 | 106 | 52 | 49.1% | |
| 29 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 30 | 116 | 50 | 43.1% | |
| 31 | 14 | 6 | 42.9% | |
| 32 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 33 | 32 | 12 | 37.5% | |
| 34 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 35 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 36 | 25 | 0 | 0% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Solo Showdown | 366 | 199 | 54.4% |
| 2 | Duo Showdown | 203 | 123 | 60.6% |
| 3 | Brawl Ball | 177 | 91 | 51.4% |
| 4 | Knockout | 116 | 75 | 64.7% |
| 5 | Gem Grab | 108 | 55 | 50.9% |
| 6 | Bounty | 45 | 17 | 37.8% |
| 7 | Hot Zone | 43 | 24 | 55.8% |
| 8 | Heist | 13 | 7 | 53.8% |
| 9 | Duels | 5 | 1 | 20% |
| 10 | Siege | 2 | 1 | 50% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 116 | 75 | 64.7% |
| 2 | Duo Showdown | 203 | 123 | 60.6% |
| 3 | Hot Zone | 43 | 24 | 55.8% |
| 4 | Solo Showdown | 366 | 199 | 54.4% |
| 5 | Heist | 13 | 7 | 53.8% |
| 6 | Brawl Ball | 177 | 91 | 51.4% |
| 7 | Gem Grab | 108 | 55 | 50.9% |
| 8 | Bounty | 45 | 17 | 37.8% |
| 9 | Duels | 5 | 1 | 20% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Solo Showdown | 366 | 199 | 54.4% |
| 2 | Duo Showdown | 203 | 123 | 60.6% |
| 3 | Brawl Ball | 177 | 91 | 51.4% |
| 4 | Knockout | 116 | 75 | 64.7% |
| 5 | Gem Grab | 108 | 55 | 50.9% |
| 6 | Hot Zone | 43 | 24 | 55.8% |
| 7 | Bounty | 45 | 17 | 37.8% |
| 8 | Heist | 13 | 7 | 53.8% |
| 9 | Duels | 5 | 1 | 20% |
| 10 | Siege | 2 | 1 | 50% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 19:37 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Zafer | +17 |
| 06.11.2026 19:36 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Yenilgi | +2 |
| 06.11.2026 19:33 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Yenilgi | +8 |
| 06.11.2026 19:30 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Zafer | +15 |
| 06.11.2026 19:28 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
MINA
|
Yenilgi | -7 |
| 06.11.2026 19:25 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
MINA
|
Zafer | +15 |
| 06.11.2026 19:23 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Yenilgi | -1 |
| 06.11.2026 19:23 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Yenilgi | -15 |
| 06.11.2026 19:10 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Yenilgi | +11 |
| 06.11.2026 19:07 | megaShowdown | Patchwork Peril |
MINA
|
Yenilgi | +14 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 1,078
Galibiyet: 593
Kazanma oranı: 55%