2,268
3vs3 galibiyet
1,777
Duo galibiyet
2,629
Solo galibiyet
83
Prestij
72.1%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 86 | 70 | 81.4% | |
| 2 | 69 | 59 | 85.5% | |
| 3 | 64 | 52 | 81.3% | |
| 4 | 61 | 47 | 77% | |
| 5 | 56 | 43 | 76.8% | |
| 6 | 43 | 32 | 74.4% | |
| 7 | 34 | 24 | 70.6% | |
| 8 | 34 | 26 | 76.5% | |
| 9 | 32 | 19 | 59.4% | |
| 10 | 30 | 22 | 73.3% | |
| 11 | 29 | 18 | 62.1% | |
| 12 | 27 | 17 | 63% | |
| 13 | 27 | 18 | 66.7% | |
| 14 | 27 | 21 | 77.8% | |
| 15 | 27 | 20 | 74.1% | |
| 16 | 26 | 21 | 80.8% | |
| 17 | 26 | 18 | 69.2% | |
| 18 | 25 | 21 | 84% | |
| 19 | 25 | 19 | 76% | |
| 20 | 24 | 13 | 54.2% | |
| 21 | 23 | 13 | 56.5% | |
| 22 | 23 | 19 | 82.6% | |
| 23 | 23 | 15 | 65.2% | |
| 24 | 23 | 19 | 82.6% | |
| 25 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 26 | 21 | 13 | 61.9% | |
| 27 | 21 | 17 | 81% | |
| 28 | 21 | 16 | 76.2% | |
| 29 | 20 | 12 | 60% | |
| 30 | 19 | 15 | 78.9% | |
| 31 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 32 | 17 | 10 | 58.8% | |
| 33 | 16 | 14 | 87.5% | |
| 34 | 15 | 7 | 46.7% | |
| 35 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 36 | 12 | 11 | 91.7% | |
| 37 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 38 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 39 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 40 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 41 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 42 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 43 | 8 | 6 | 75% | |
| 44 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 45 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 46 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 47 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 48 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 49 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 50 | 6 | 3 | 50% | |
| 51 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 52 | 5 | 2 | 40% | |
| 53 | 5 | 4 | 80% | |
| 54 | 4 | 2 | 50% | |
| 55 | 4 | 4 | 100% | |
| 56 | 4 | 3 | 75% | |
| 57 | 4 | 2 | 50% | |
| 58 | 4 | 0 | 0% | |
| 59 | 2 | 1 | 50% | |
| 60 | 2 | 1 | 50% | |
| 61 | 2 | 1 | 50% | |
| 62 | 2 | 1 | 50% | |
| 63 | 2 | 1 | 50% | |
| 64 | 1 | 1 | 100% | |
| 65 | 1 | 1 | 100% | |
| 66 | 1 | 1 | 100% | |
| 67 | 1 | 0 | 0% | |
| 68 | 1 | 1 | 100% | |
| 69 | 1 | 0 | 0% | |
| 70 | 1 | 0 | 0% | |
| 71 | 1 | 0 | 0% | |
| 72 | 1 | 0 | 0% | |
| 73 | 1 | 1 | 100% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 11 | 91.7% | |
| 2 | 16 | 14 | 87.5% | |
| 3 | 8 | 7 | 87.5% | |
| 4 | 69 | 59 | 85.5% | |
| 5 | 25 | 21 | 84% | |
| 6 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 7 | 23 | 19 | 82.6% | |
| 8 | 23 | 19 | 82.6% | |
| 9 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 10 | 11 | 9 | 81.8% | |
| 11 | 86 | 70 | 81.4% | |
| 12 | 64 | 52 | 81.3% | |
| 13 | 21 | 17 | 81% | |
| 14 | 26 | 21 | 80.8% | |
| 15 | 5 | 4 | 80% | |
| 16 | 19 | 15 | 78.9% | |
| 17 | 27 | 21 | 77.8% | |
| 18 | 61 | 47 | 77% | |
| 19 | 56 | 43 | 76.8% | |
| 20 | 34 | 26 | 76.5% | |
| 21 | 21 | 16 | 76.2% | |
| 22 | 25 | 19 | 76% | |
| 23 | 8 | 6 | 75% | |
| 24 | 43 | 32 | 74.4% | |
| 25 | 27 | 20 | 74.1% | |
| 26 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 27 | 30 | 22 | 73.3% | |
| 28 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 29 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 30 | 34 | 24 | 70.6% | |
| 31 | 26 | 18 | 69.2% | |
| 32 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 33 | 27 | 18 | 66.7% | |
| 34 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 35 | 23 | 15 | 65.2% | |
| 36 | 27 | 17 | 63% | |
| 37 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 38 | 29 | 18 | 62.1% | |
| 39 | 21 | 13 | 61.9% | |
| 40 | 20 | 12 | 60% | |
| 41 | 32 | 19 | 59.4% | |
| 42 | 17 | 10 | 58.8% | |
| 43 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 44 | 23 | 13 | 56.5% | |
| 45 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 46 | 11 | 6 | 54.5% | |
| 47 | 24 | 13 | 54.2% | |
| 48 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 49 | 6 | 3 | 50% | |
| 50 | 15 | 7 | 46.7% | |
| 51 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 52 | 5 | 2 | 40% | |
| 53 | 7 | 2 | 28.6% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Duo Showdown | 748 | 540 | 72.2% |
| 2 | Solo Showdown | 451 | 328 | 72.7% |
| 3 | Brawl Ball | 34 | 22 | 64.7% |
| 4 | Knockout | 16 | 11 | 68.8% |
| 5 | Gem Grab | 2 | 1 | 50% |
| 6 | Heist | 2 | 1 | 50% |
| 7 | Hot Zone | 1 | 1 | 100% |
| 8 | Siege | 1 | 1 | 100% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Solo Showdown | 451 | 328 | 72.7% |
| 2 | Duo Showdown | 748 | 540 | 72.2% |
| 3 | Knockout | 16 | 11 | 68.8% |
| 4 | Brawl Ball | 34 | 22 | 64.7% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Duo Showdown | 748 | 540 | 72.2% |
| 2 | Solo Showdown | 451 | 328 | 72.7% |
| 3 | Brawl Ball | 34 | 22 | 64.7% |
| 4 | Knockout | 16 | 11 | 68.8% |
| 5 | Gem Grab | 2 | 1 | 50% |
| 6 | Heist | 2 | 1 | 50% |
| 7 | Hot Zone | 1 | 1 | 100% |
| 8 | Siege | 1 | 1 | 100% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 18:16 | Одиночная схватка · 1 sıra | Truth |
DOUG
|
Zafer | +13 |
| 06.11.2026 18:14 | Одиночная схватка · 3 sıra | Truth |
CROW
|
Zafer | +9 |
| 06.11.2026 18:13 | Одиночная схватка · 3 sıra | Truth |
MEEPLE
|
Zafer | +17 |
| 06.11.2026 18:11 | Одиночная схватка · 6 sıra | Truth |
DOUG
|
Yenilgi | -2 |
| 06.11.2026 18:09 | Одиночная схватка · 1 sıra | Truth |
DOUG
|
Zafer | +15 |
| 06.11.2026 18:06 | Одиночная схватка · 1 sıra | Truth |
DOUG
|
Zafer | +14 |
| 06.11.2026 18:03 | Одиночная схватка · 8 sıra | Truth |
DOUG
|
Yenilgi | -4 |
| 06.11.2026 18:03 | Одиночная схватка · 2 sıra | Truth |
DOUG
|
Zafer | +10 |
| 06.11.2026 18:01 | Одиночная схватка · 3 sıra | Truth |
DOUG
|
Zafer | +18 |
| 06.11.2026 17:50 | Парная схватка · 1 sıra | Truth |
MELODIE
|
Zafer | +13 |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 1,255
Galibiyet: 905
Kazanma oranı: 72.1%