48,247
3vs3 galibiyet
20,365
Duo galibiyet
7,089
Solo galibiyet
221
Prestij
64.2%
Ortalama kazanma oranı
Modları, haritaları ve dövüşçüleri keşfet
Son Brawl Stats kayıtlarındaki oyun modlarına, haritalara ve dövüşçü verilerine göz at.
Kayıtlı kullanıcılar için daha fazlası
Kayıtlı kullanıcılar, ayarlanabilir aralıkla düzenli istatistik toplama alır.
Telegram botunu bağlayın: başarı bildirimleri ve sohbetten istatistik sorgusu.
İstatistikler
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 77 | 65 | 84.4% | |
| 2 | 53 | 39 | 73.6% | |
| 3 | 39 | 23 | 59% | |
| 4 | 31 | 17 | 54.8% | |
| 5 | 27 | 14 | 51.9% | |
| 6 | 23 | 16 | 69.6% | |
| 7 | 20 | 12 | 60% | |
| 8 | 20 | 12 | 60% | |
| 9 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 10 | 18 | 13 | 72.2% | |
| 11 | 17 | 8 | 47.1% | |
| 12 | 15 | 9 | 60% | |
| 13 | 15 | 2 | 13.3% | |
| 14 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 15 | 14 | 7 | 50% | |
| 16 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 17 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 18 | 11 | 10 | 90.9% | |
| 19 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 20 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 21 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 22 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 23 | 6 | 6 | 100% | |
| 24 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 25 | 5 | 3 | 60% | |
| 26 | 5 | 2 | 40% | |
| 27 | 5 | 5 | 100% | |
| 28 | 5 | 2 | 40% | |
| 29 | 5 | 3 | 60% | |
| 30 | 4 | 1 | 25% | |
| 31 | 4 | 3 | 75% | |
| 32 | 4 | 4 | 100% | |
| 33 | 4 | 1 | 25% | |
| 34 | 4 | 2 | 50% | |
| 35 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 36 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 37 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 38 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 39 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 40 | 2 | 1 | 50% | |
| 41 | 2 | 2 | 100% | |
| 42 | 2 | 1 | 50% | |
| 43 | 2 | 1 | 50% | |
| 44 | 2 | 2 | 100% | |
| 45 | 2 | 1 | 50% | |
| 46 | 1 | 0 | 0% | |
| 47 | 1 | 1 | 100% | |
| 48 | 1 | 1 | 100% | |
| 49 | 1 | 0 | 0% | |
| 50 | 1 | 1 | 100% | |
| 51 | 1 | 1 | 100% | |
| 52 | 1 | 1 | 100% | |
| 53 | 1 | 0 | 0% | |
| 54 | 1 | 0 | 0% | |
| 55 | 1 | 1 | 100% | |
| 56 | 1 | 1 | 100% | |
| 57 | 1 | 1 | 100% | |
| 58 | 1 | 1 | 100% |
| # | Savaşçı | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 100% | |
| 2 | 5 | 5 | 100% | |
| 3 | 11 | 10 | 90.9% | |
| 4 | 77 | 65 | 84.4% | |
| 5 | 12 | 10 | 83.3% | |
| 6 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 7 | 53 | 39 | 73.6% | |
| 8 | 18 | 13 | 72.2% | |
| 9 | 23 | 16 | 69.6% | |
| 10 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 11 | 18 | 12 | 66.7% | |
| 12 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 13 | 20 | 12 | 60% | |
| 14 | 20 | 12 | 60% | |
| 15 | 15 | 9 | 60% | |
| 16 | 5 | 3 | 60% | |
| 17 | 5 | 3 | 60% | |
| 18 | 39 | 23 | 59% | |
| 19 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 20 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 21 | 31 | 17 | 54.8% | |
| 22 | 27 | 14 | 51.9% | |
| 23 | 14 | 7 | 50% | |
| 24 | 17 | 8 | 47.1% | |
| 25 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 26 | 5 | 2 | 40% | |
| 27 | 5 | 2 | 40% | |
| 28 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 29 | 15 | 2 | 13.3% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Duo Showdown | 292 | 194 | 66.4% |
| 2 | Basket Brawl | 91 | 63 | 69.2% |
| 3 | Brawl Ball | 69 | 44 | 63.8% |
| 4 | Solo Showdown | 37 | 17 | 45.9% |
| 5 | Gem Grab | 34 | 20 | 58.8% |
| 6 | Knockout | 16 | 10 | 62.5% |
| 7 | Hot Zone | 9 | 7 | 77.8% |
| 8 | Bounty | 6 | 5 | 83.3% |
| 9 | Wipeout | 5 | 1 | 20% |
| 10 | Siege | 4 | 0 | 0% |
| 11 | Heist | 2 | 2 | 100% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bounty | 6 | 5 | 83.3% |
| 2 | Hot Zone | 9 | 7 | 77.8% |
| 3 | Basket Brawl | 91 | 63 | 69.2% |
| 4 | Duo Showdown | 292 | 194 | 66.4% |
| 5 | Brawl Ball | 69 | 44 | 63.8% |
| 6 | Knockout | 16 | 10 | 62.5% |
| 7 | Gem Grab | 34 | 20 | 58.8% |
| 8 | Solo Showdown | 37 | 17 | 45.9% |
| 9 | Wipeout | 5 | 1 | 20% |
| # | Mod | savaş | Galibiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Duo Showdown | 292 | 194 | 66.4% |
| 2 | Basket Brawl | 91 | 63 | 69.2% |
| 3 | Brawl Ball | 69 | 44 | 63.8% |
| 4 | Gem Grab | 34 | 20 | 58.8% |
| 5 | Solo Showdown | 37 | 17 | 45.9% |
| 6 | Knockout | 16 | 10 | 62.5% |
| 7 | Hot Zone | 9 | 7 | 77.8% |
| 8 | Bounty | 6 | 5 | 83.3% |
| 9 | Heist | 2 | 2 | 100% |
| 10 | Wipeout | 5 | 1 | 20% |
| 11 | Siege | 4 | 0 | 0% |
İstatistikler
Kupalar ve kazanma oranı
Modlara göre galibiyet
Son savaşlar
| Zaman | Mod | Harita | Savaşçı | Sonuç | Kupalar |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 20:47 | Горячая зона | Dueling Beetles |
EMZ
|
Zafer | — |
| 29.10.2026 10:58 | Тройная схватка · 3 sıra | Rockwall Brawl |
MANDY
|
Yenilgi | -5 |
| 28.10.2026 22:46 | Броулбол | Sneaky Fields |
BULL
|
Zafer | — |
| 28.10.2026 22:44 | Захват кристаллов | Stardust Storm |
SHADE
|
Zafer | — |
| 28.10.2026 22:42 | Захват кристаллов | Hard Rock Mine |
GUS
|
Zafer | — |
| 28.10.2026 22:39 | Захват кристаллов | Hard Rock Mine |
GUS
|
Zafer | — |
| 28.10.2026 22:37 | Броулбол | Pinhole Punt |
EL PRIMO
|
Zafer | — |
| 28.10.2026 22:35 | Броулбол | Super Beach |
AMBER
|
Zafer | — |
| 24.10.2026 10:57 | Тройная схватка · 1 sıra | Feast or Famine |
EMZ
|
Zafer | +3 |
| 23.10.2026 08:22 | Броулбол | Pinhole Punt |
RICO
|
Yenilgi | — |
Tüm savaşçılar
← Kulüp listesine
Toplam savaş: 565
Galibiyet: 363
Kazanma oranı: 64.2%