19,165
Victorii 3vs3
4,015
Victorii Duo
2,666
Victorii Solo
149
Prestigiu
72.9%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 366 | 283 | 77.3% | |
| 2 | 202 | 170 | 84.2% | |
| 3 | 175 | 145 | 82.9% | |
| 4 | 141 | 105 | 74.5% | |
| 5 | 110 | 91 | 82.7% | |
| 6 | 104 | 86 | 82.7% | |
| 7 | 84 | 60 | 71.4% | |
| 8 | 76 | 59 | 77.6% | |
| 9 | 52 | 32 | 61.5% | |
| 10 | 47 | 41 | 87.2% | |
| 11 | 44 | 30 | 68.2% | |
| 12 | 41 | 32 | 78% | |
| 13 | 38 | 29 | 76.3% | |
| 14 | 36 | 17 | 47.2% | |
| 15 | 33 | 16 | 48.5% | |
| 16 | 32 | 26 | 81.3% | |
| 17 | 31 | 19 | 61.3% | |
| 18 | 30 | 22 | 73.3% | |
| 19 | 27 | 21 | 77.8% | |
| 20 | 23 | 10 | 43.5% | |
| 21 | 23 | 17 | 73.9% | |
| 22 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 23 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 24 | 20 | 19 | 95% | |
| 25 | 16 | 13 | 81.3% | |
| 26 | 15 | 13 | 86.7% | |
| 27 | 14 | 7 | 50% | |
| 28 | 14 | 7 | 50% | |
| 29 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 30 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 31 | 13 | 6 | 46.2% | |
| 32 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 33 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 34 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 35 | 10 | 2 | 20% | |
| 36 | 10 | 6 | 60% | |
| 37 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 38 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 39 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 40 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 41 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 42 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 43 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 44 | 6 | 3 | 50% | |
| 45 | 6 | 3 | 50% | |
| 46 | 6 | 3 | 50% | |
| 47 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 48 | 6 | 3 | 50% | |
| 49 | 6 | 3 | 50% | |
| 50 | 6 | 1 | 16.7% | |
| 51 | 5 | 5 | 100% | |
| 52 | 5 | 2 | 40% | |
| 53 | 5 | 3 | 60% | |
| 54 | 5 | 1 | 20% | |
| 55 | 5 | 2 | 40% | |
| 56 | 4 | 1 | 25% | |
| 57 | 4 | 3 | 75% | |
| 58 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 59 | 3 | 0 | 0% | |
| 60 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 61 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 62 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 63 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 64 | 2 | 1 | 50% | |
| 65 | 2 | 0 | 0% | |
| 66 | 2 | 1 | 50% | |
| 67 | 1 | 0 | 0% | |
| 68 | 1 | 1 | 100% | |
| 69 | 1 | 0 | 0% | |
| 70 | 1 | 0 | 0% | |
| 71 | 1 | 0 | 0% | |
| 72 | 1 | 0 | 0% | |
| 73 | 1 | 0 | 0% | |
| 74 | 1 | 0 | 0% | |
| 75 | 1 | 0 | 0% | |
| 76 | 1 | 0 | 0% | |
| 77 | 1 | 0 | 0% | |
| 78 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 5 | 100% | |
| 2 | 20 | 19 | 95% | |
| 3 | 47 | 41 | 87.2% | |
| 4 | 15 | 13 | 86.7% | |
| 5 | 202 | 170 | 84.2% | |
| 6 | 175 | 145 | 82.9% | |
| 7 | 110 | 91 | 82.7% | |
| 8 | 104 | 86 | 82.7% | |
| 9 | 32 | 26 | 81.3% | |
| 10 | 16 | 13 | 81.3% | |
| 11 | 41 | 32 | 78% | |
| 12 | 27 | 21 | 77.8% | |
| 13 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 14 | 9 | 7 | 77.8% | |
| 15 | 76 | 59 | 77.6% | |
| 16 | 366 | 283 | 77.3% | |
| 17 | 38 | 29 | 76.3% | |
| 18 | 141 | 105 | 74.5% | |
| 19 | 23 | 17 | 73.9% | |
| 20 | 30 | 22 | 73.3% | |
| 21 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 22 | 84 | 60 | 71.4% | |
| 23 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 24 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 25 | 44 | 30 | 68.2% | |
| 26 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 27 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 28 | 22 | 14 | 63.6% | |
| 29 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 30 | 52 | 32 | 61.5% | |
| 31 | 31 | 19 | 61.3% | |
| 32 | 10 | 6 | 60% | |
| 33 | 5 | 3 | 60% | |
| 34 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 35 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 36 | 14 | 7 | 50% | |
| 37 | 14 | 7 | 50% | |
| 38 | 6 | 3 | 50% | |
| 39 | 6 | 3 | 50% | |
| 40 | 6 | 3 | 50% | |
| 41 | 6 | 3 | 50% | |
| 42 | 6 | 3 | 50% | |
| 43 | 33 | 16 | 48.5% | |
| 44 | 36 | 17 | 47.2% | |
| 45 | 13 | 6 | 46.2% | |
| 46 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 47 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 48 | 23 | 10 | 43.5% | |
| 49 | 5 | 2 | 40% | |
| 50 | 5 | 2 | 40% | |
| 51 | 9 | 3 | 33.3% | |
| 52 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 53 | 10 | 2 | 20% | |
| 54 | 5 | 1 | 20% | |
| 55 | 6 | 1 | 16.7% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 687 | 519 | 75.5% |
| 2 | Brawl Ball | 628 | 469 | 74.7% |
| 3 | Showdown Duo | 286 | 218 | 76.2% |
| 4 | Eliminare | 189 | 142 | 75.1% |
| 5 | Jaf | 121 | 80 | 66.1% |
| 6 | Captură de nestemate | 75 | 46 | 61.3% |
| 7 | Recompensă | 40 | 19 | 47.5% |
| 8 | Zonă fierbinte | 37 | 17 | 45.9% |
| 9 | Showdown Solo | 37 | 22 | 59.5% |
| 10 | Basket Brawl | 1 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Duo | 286 | 218 | 76.2% |
| 2 | Knockout | 687 | 519 | 75.5% |
| 3 | Eliminare | 189 | 142 | 75.1% |
| 4 | Brawl Ball | 628 | 469 | 74.7% |
| 5 | Jaf | 121 | 80 | 66.1% |
| 6 | Captură de nestemate | 75 | 46 | 61.3% |
| 7 | Showdown Solo | 37 | 22 | 59.5% |
| 8 | Recompensă | 40 | 19 | 47.5% |
| 9 | Zonă fierbinte | 37 | 17 | 45.9% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 687 | 519 | 75.5% |
| 2 | Brawl Ball | 628 | 469 | 74.7% |
| 3 | Showdown Duo | 286 | 218 | 76.2% |
| 4 | Eliminare | 189 | 142 | 75.1% |
| 5 | Jaf | 121 | 80 | 66.1% |
| 6 | Captură de nestemate | 75 | 46 | 61.3% |
| 7 | Showdown Solo | 37 | 22 | 59.5% |
| 8 | Recompensă | 40 | 19 | 47.5% |
| 9 | Zonă fierbinte | 37 | 17 | 45.9% |
| 10 | Basket Brawl | 1 | 0 | 0% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 09:23 | Броулбол 5×5 | Stockpile Stadium |
OTIS
|
Victorie | +4 |
| 30.10.2026 09:17 | Броулбол 5×5 | Stockpile Stadium |
OTIS
|
Victorie | +4 |
| 30.10.2026 09:09 | Броулбол 5×5 | Stockpile Stadium |
OTIS
|
Victorie | +4 |
| 30.10.2026 09:02 | Броулбол 5×5 | Stockpile Stadium |
OTIS
|
Victorie | +4 |
| 30.10.2026 08:53 | Броулбол 5×5 | Stockpile Stadium |
OTIS
|
Victorie | +4 |
| 30.10.2026 08:47 | Броулбол 5×5 | Stockpile Stadium |
OTIS
|
Victorie | +4 |
| 30.10.2026 08:42 | Броулбол 5×5 | Stockpile Stadium |
8-BIT
|
Victorie | +4 |
| 30.10.2026 08:35 | Броулбол 5×5 | Stockpile Stadium |
8-BIT
|
Victorie | +4 |
| 30.10.2026 08:28 | Броулбол 5×5 | Stockpile Stadium |
8-BIT
|
Victorie | +4 |
| 30.10.2026 08:20 | Броулбол 5×5 | Stockpile Stadium |
8-BIT
|
Victorie | +4 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 2,101
Victorii: 1,532
Rată de câștig: 72.9%