18,630
Victorii 3vs3
4,160
Victorii Duo
2,965
Victorii Solo
165
Prestigiu
61.3%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 142 | 107 | 75.4% | |
| 2 | 108 | 70 | 64.8% | |
| 3 | 86 | 56 | 65.1% | |
| 4 | 84 | 52 | 61.9% | |
| 5 | 79 | 49 | 62% | |
| 6 | 77 | 52 | 67.5% | |
| 7 | 73 | 40 | 54.8% | |
| 8 | 69 | 44 | 63.8% | |
| 9 | 62 | 42 | 67.7% | |
| 10 | 61 | 30 | 49.2% | |
| 11 | 50 | 38 | 76% | |
| 12 | 40 | 31 | 77.5% | |
| 13 | 38 | 22 | 57.9% | |
| 14 | 37 | 20 | 54.1% | |
| 15 | 36 | 25 | 69.4% | |
| 16 | 35 | 19 | 54.3% | |
| 17 | 35 | 16 | 45.7% | |
| 18 | 31 | 11 | 35.5% | |
| 19 | 30 | 17 | 56.7% | |
| 20 | 29 | 15 | 51.7% | |
| 21 | 24 | 16 | 66.7% | |
| 22 | 23 | 19 | 82.6% | |
| 23 | 22 | 11 | 50% | |
| 24 | 19 | 10 | 52.6% | |
| 25 | 18 | 9 | 50% | |
| 26 | 18 | 9 | 50% | |
| 27 | 17 | 8 | 47.1% | |
| 28 | 15 | 6 | 40% | |
| 29 | 15 | 7 | 46.7% | |
| 30 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 31 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 32 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 33 | 14 | 12 | 85.7% | |
| 34 | 14 | 7 | 50% | |
| 35 | 13 | 11 | 84.6% | |
| 36 | 12 | 3 | 25% | |
| 37 | 12 | 6 | 50% | |
| 38 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 39 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 40 | 10 | 3 | 30% | |
| 41 | 10 | 3 | 30% | |
| 42 | 10 | 6 | 60% | |
| 43 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 44 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 45 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 46 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 47 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 48 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 49 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 50 | 7 | 7 | 100% | |
| 51 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 52 | 6 | 3 | 50% | |
| 53 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 54 | 5 | 4 | 80% | |
| 55 | 5 | 3 | 60% | |
| 56 | 5 | 3 | 60% | |
| 57 | 5 | 1 | 20% | |
| 58 | 5 | 3 | 60% | |
| 59 | 5 | 2 | 40% | |
| 60 | 4 | 3 | 75% | |
| 61 | 4 | 1 | 25% | |
| 62 | 4 | 2 | 50% | |
| 63 | 4 | 3 | 75% | |
| 64 | 4 | 3 | 75% | |
| 65 | 4 | 2 | 50% | |
| 66 | 4 | 2 | 50% | |
| 67 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 68 | 3 | 0 | 0% | |
| 69 | 3 | 0 | 0% | |
| 70 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 71 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 72 | 3 | 3 | 100% | |
| 73 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 74 | 2 | 2 | 100% | |
| 75 | 2 | 1 | 50% | |
| 76 | 2 | 0 | 0% | |
| 77 | 2 | 1 | 50% | |
| 78 | 2 | 2 | 100% | |
| 79 | 2 | 1 | 50% | |
| 80 | 2 | 0 | 0% | |
| 81 | 2 | 2 | 100% | |
| 82 | 1 | 0 | 0% | |
| 83 | 1 | 1 | 100% | |
| 84 | 1 | 1 | 100% | |
| 85 | 1 | 0 | 0% | |
| 86 | 1 | 0 | 0% | |
| 87 | 1 | 1 | 100% | |
| 88 | 1 | 1 | 100% | |
| 89 | 1 | 1 | 100% | |
| 90 | 1 | 1 | 100% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 7 | 100% | |
| 2 | 14 | 12 | 85.7% | |
| 3 | 13 | 11 | 84.6% | |
| 4 | 23 | 19 | 82.6% | |
| 5 | 5 | 4 | 80% | |
| 6 | 14 | 11 | 78.6% | |
| 7 | 40 | 31 | 77.5% | |
| 8 | 50 | 38 | 76% | |
| 9 | 142 | 107 | 75.4% | |
| 10 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 11 | 36 | 25 | 69.4% | |
| 12 | 62 | 42 | 67.7% | |
| 13 | 77 | 52 | 67.5% | |
| 14 | 24 | 16 | 66.7% | |
| 15 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 16 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 17 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 18 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 19 | 6 | 4 | 66.7% | |
| 20 | 86 | 56 | 65.1% | |
| 21 | 108 | 70 | 64.8% | |
| 22 | 69 | 44 | 63.8% | |
| 23 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 24 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 25 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 26 | 79 | 49 | 62% | |
| 27 | 84 | 52 | 61.9% | |
| 28 | 10 | 6 | 60% | |
| 29 | 5 | 3 | 60% | |
| 30 | 5 | 3 | 60% | |
| 31 | 5 | 3 | 60% | |
| 32 | 38 | 22 | 57.9% | |
| 33 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 34 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 35 | 30 | 17 | 56.7% | |
| 36 | 73 | 40 | 54.8% | |
| 37 | 35 | 19 | 54.3% | |
| 38 | 37 | 20 | 54.1% | |
| 39 | 19 | 10 | 52.6% | |
| 40 | 29 | 15 | 51.7% | |
| 41 | 22 | 11 | 50% | |
| 42 | 18 | 9 | 50% | |
| 43 | 18 | 9 | 50% | |
| 44 | 14 | 7 | 50% | |
| 45 | 12 | 6 | 50% | |
| 46 | 6 | 3 | 50% | |
| 47 | 61 | 30 | 49.2% | |
| 48 | 17 | 8 | 47.1% | |
| 49 | 15 | 7 | 46.7% | |
| 50 | 35 | 16 | 45.7% | |
| 51 | 15 | 6 | 40% | |
| 52 | 5 | 2 | 40% | |
| 53 | 31 | 11 | 35.5% | |
| 54 | 10 | 3 | 30% | |
| 55 | 10 | 3 | 30% | |
| 56 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 57 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 58 | 12 | 3 | 25% | |
| 59 | 5 | 1 | 20% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 570 | 370 | 64.9% |
| 2 | Showdown Duo | 306 | 188 | 61.4% |
| 3 | Showdown Solo | 247 | 151 | 61.1% |
| 4 | Jaf | 203 | 119 | 58.6% |
| 5 | Recompensă | 142 | 85 | 59.9% |
| 6 | Knockout | 116 | 61 | 52.6% |
| 7 | Captură de nestemate | 66 | 39 | 59.1% |
| 8 | Zonă fierbinte | 47 | 31 | 66% |
| 9 | Dueluri | 11 | 6 | 54.5% |
| 10 | Asediu | 6 | 1 | 16.7% |
| 11 | Eliminare | 4 | 1 | 25% |
| 12 | Basket Brawl | 1 | 1 | 100% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zonă fierbinte | 47 | 31 | 66% |
| 2 | Brawl Ball | 570 | 370 | 64.9% |
| 3 | Showdown Duo | 306 | 188 | 61.4% |
| 4 | Showdown Solo | 247 | 151 | 61.1% |
| 5 | Recompensă | 142 | 85 | 59.9% |
| 6 | Captură de nestemate | 66 | 39 | 59.1% |
| 7 | Jaf | 203 | 119 | 58.6% |
| 8 | Dueluri | 11 | 6 | 54.5% |
| 9 | Knockout | 116 | 61 | 52.6% |
| 10 | Asediu | 6 | 1 | 16.7% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 570 | 370 | 64.9% |
| 2 | Showdown Duo | 306 | 188 | 61.4% |
| 3 | Showdown Solo | 247 | 151 | 61.1% |
| 4 | Jaf | 203 | 119 | 58.6% |
| 5 | Recompensă | 142 | 85 | 59.9% |
| 6 | Knockout | 116 | 61 | 52.6% |
| 7 | Captură de nestemate | 66 | 39 | 59.1% |
| 8 | Zonă fierbinte | 47 | 31 | 66% |
| 9 | Dueluri | 11 | 6 | 54.5% |
| 10 | Asediu | 6 | 1 | 16.7% |
| 11 | Eliminare | 4 | 1 | 25% |
| 12 | Basket Brawl | 1 | 1 | 100% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 18:15 | Ограбление | Hot Potato |
AMBER
|
Înfrângere | -9 |
| 06.11.2026 18:12 | Ограбление | Hot Potato |
AMBER
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 18:10 | Ограбление | Hot Potato |
AMBER
|
Victorie | +14 |
| 06.11.2026 18:08 | Ограбление | Hot Potato |
AMBER
|
Victorie | +13 |
| 06.11.2026 14:35 | Броулбол | Bustling Business |
AMBER
|
Victorie ⭐ | +12 |
| 06.11.2026 12:23 | Броулбол | Bustling Business |
GALE
|
Înfrângere | -6 |
| 06.11.2026 12:20 | Броулбол | Bustling Business |
BUSTER
|
Victorie | +10 |
| 06.11.2026 12:18 | Броулбол | Bustling Business |
AMBER
|
Victorie | +11 |
| 06.11.2026 12:15 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BO
|
Victorie | +15 |
| 06.11.2026 12:13 | Одиночная схватка · 6 loc | — |
MORTIS
|
Înfrângere | — |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,719
Victorii: 1,053
Rată de câștig: 61.3%