17,245
Victorii 3vs3
4,650
Victorii Duo
6,526
Victorii Solo
143
Prestigiu
59.6%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 100 | 61 | 61% | |
| 2 | 94 | 74 | 78.7% | |
| 3 | 92 | 59 | 64.1% | |
| 4 | 90 | 38 | 42.2% | |
| 5 | 88 | 50 | 56.8% | |
| 6 | 70 | 46 | 65.7% | |
| 7 | 59 | 30 | 50.8% | |
| 8 | 49 | 35 | 71.4% | |
| 9 | 37 | 19 | 51.4% | |
| 10 | 36 | 15 | 41.7% | |
| 11 | 34 | 19 | 55.9% | |
| 12 | 29 | 21 | 72.4% | |
| 13 | 28 | 20 | 71.4% | |
| 14 | 27 | 22 | 81.5% | |
| 15 | 25 | 12 | 48% | |
| 16 | 23 | 14 | 60.9% | |
| 17 | 23 | 15 | 65.2% | |
| 18 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 19 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 20 | 19 | 10 | 52.6% | |
| 21 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 22 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 23 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 24 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 25 | 15 | 7 | 46.7% | |
| 26 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 27 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 28 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 29 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 30 | 12 | 4 | 33.3% | |
| 31 | 12 | 4 | 33.3% | |
| 32 | 12 | 6 | 50% | |
| 33 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 34 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 35 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 36 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 37 | 10 | 4 | 40% | |
| 38 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 39 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 40 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 41 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 42 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 43 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 44 | 8 | 4 | 50% | |
| 45 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 46 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 47 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 48 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 49 | 6 | 3 | 50% | |
| 50 | 6 | 3 | 50% | |
| 51 | 5 | 2 | 40% | |
| 52 | 5 | 5 | 100% | |
| 53 | 5 | 3 | 60% | |
| 54 | 5 | 3 | 60% | |
| 55 | 5 | 4 | 80% | |
| 56 | 5 | 1 | 20% | |
| 57 | 5 | 4 | 80% | |
| 58 | 5 | 1 | 20% | |
| 59 | 4 | 2 | 50% | |
| 60 | 4 | 3 | 75% | |
| 61 | 4 | 2 | 50% | |
| 62 | 3 | 3 | 100% | |
| 63 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 64 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 65 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 66 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 67 | 2 | 1 | 50% | |
| 68 | 2 | 1 | 50% | |
| 69 | 2 | 0 | 0% | |
| 70 | 2 | 0 | 0% | |
| 71 | 2 | 2 | 100% | |
| 72 | 2 | 0 | 0% | |
| 73 | 2 | 0 | 0% | |
| 74 | 2 | 1 | 50% | |
| 75 | 2 | 0 | 0% | |
| 76 | 2 | 2 | 100% | |
| 77 | 1 | 0 | 0% | |
| 78 | 1 | 1 | 100% | |
| 79 | 1 | 0 | 0% | |
| 80 | 1 | 0 | 0% | |
| 81 | 1 | 0 | 0% | |
| 82 | 1 | 0 | 0% | |
| 83 | 1 | 1 | 100% | |
| 84 | 1 | 1 | 100% | |
| 85 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 5 | 100% | |
| 2 | 9 | 8 | 88.9% | |
| 3 | 7 | 6 | 85.7% | |
| 4 | 6 | 5 | 83.3% | |
| 5 | 27 | 22 | 81.5% | |
| 6 | 5 | 4 | 80% | |
| 7 | 5 | 4 | 80% | |
| 8 | 94 | 74 | 78.7% | |
| 9 | 19 | 14 | 73.7% | |
| 10 | 11 | 8 | 72.7% | |
| 11 | 29 | 21 | 72.4% | |
| 12 | 49 | 35 | 71.4% | |
| 13 | 28 | 20 | 71.4% | |
| 14 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 15 | 13 | 9 | 69.2% | |
| 16 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 17 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 18 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 19 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 20 | 70 | 46 | 65.7% | |
| 21 | 23 | 15 | 65.2% | |
| 22 | 14 | 9 | 64.3% | |
| 23 | 92 | 59 | 64.1% | |
| 24 | 11 | 7 | 63.6% | |
| 25 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 26 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 27 | 13 | 8 | 61.5% | |
| 28 | 100 | 61 | 61% | |
| 29 | 23 | 14 | 60.9% | |
| 30 | 5 | 3 | 60% | |
| 31 | 5 | 3 | 60% | |
| 32 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 33 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 34 | 88 | 50 | 56.8% | |
| 35 | 34 | 19 | 55.9% | |
| 36 | 18 | 10 | 55.6% | |
| 37 | 9 | 5 | 55.6% | |
| 38 | 19 | 10 | 52.6% | |
| 39 | 37 | 19 | 51.4% | |
| 40 | 59 | 30 | 50.8% | |
| 41 | 12 | 6 | 50% | |
| 42 | 8 | 4 | 50% | |
| 43 | 6 | 3 | 50% | |
| 44 | 6 | 3 | 50% | |
| 45 | 25 | 12 | 48% | |
| 46 | 15 | 7 | 46.7% | |
| 47 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 48 | 11 | 5 | 45.5% | |
| 49 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 50 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 51 | 90 | 38 | 42.2% | |
| 52 | 36 | 15 | 41.7% | |
| 53 | 10 | 4 | 40% | |
| 54 | 5 | 2 | 40% | |
| 55 | 12 | 4 | 33.3% | |
| 56 | 12 | 4 | 33.3% | |
| 57 | 5 | 1 | 20% | |
| 58 | 5 | 1 | 20% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 368 | 235 | 63.9% |
| 2 | Showdown Solo | 361 | 201 | 55.7% |
| 3 | Knockout | 234 | 156 | 66.7% |
| 4 | Showdown Duo | 173 | 92 | 53.2% |
| 5 | Zonă fierbinte | 82 | 48 | 58.5% |
| 6 | Captură de nestemate | 55 | 30 | 54.5% |
| 7 | Jaf | 53 | 28 | 52.8% |
| 8 | Recompensă | 38 | 25 | 65.8% |
| 9 | Dueluri | 19 | 11 | 57.9% |
| 10 | Eliminare | 4 | 2 | 50% |
| 11 | Asediu | 3 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 234 | 156 | 66.7% |
| 2 | Recompensă | 38 | 25 | 65.8% |
| 3 | Brawl Ball | 368 | 235 | 63.9% |
| 4 | Zonă fierbinte | 82 | 48 | 58.5% |
| 5 | Dueluri | 19 | 11 | 57.9% |
| 6 | Showdown Solo | 361 | 201 | 55.7% |
| 7 | Captură de nestemate | 55 | 30 | 54.5% |
| 8 | Showdown Duo | 173 | 92 | 53.2% |
| 9 | Jaf | 53 | 28 | 52.8% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brawl Ball | 368 | 235 | 63.9% |
| 2 | Showdown Solo | 361 | 201 | 55.7% |
| 3 | Knockout | 234 | 156 | 66.7% |
| 4 | Showdown Duo | 173 | 92 | 53.2% |
| 5 | Zonă fierbinte | 82 | 48 | 58.5% |
| 6 | Captură de nestemate | 55 | 30 | 54.5% |
| 7 | Jaf | 53 | 28 | 52.8% |
| 8 | Recompensă | 38 | 25 | 65.8% |
| 9 | Dueluri | 19 | 11 | 57.9% |
| 10 | Eliminare | 4 | 2 | 50% |
| 11 | Asediu | 3 | 0 | 0% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 23:11 | Одиночная схватка · 3 loc | Feast or Famine |
DRACO
|
Victorie | +14 |
| 06.11.2026 23:08 | Одиночная схватка · 1 loc | Feast or Famine |
DRACO
|
Victorie | +18 |
| 06.11.2026 22:43 | Одиночная схватка · 4 loc | Feast or Famine |
DRACO
|
Victorie | +9 |
| 06.11.2026 22:36 | Одиночная схватка · 4 loc | Feast or Famine |
DRACO
|
Victorie | +8 |
| 06.11.2026 22:33 | megaShowdown | Patchwork Peril |
SAM
|
Înfrângere | +5 |
| 06.11.2026 22:30 | megaShowdown | Patchwork Peril |
SAM
|
Înfrângere | -4 |
| 06.11.2026 22:24 | megaShowdown | Patchwork Peril |
COSMO
|
Înfrângere | +15 |
| 06.11.2026 22:18 | megaShowdown | Patchwork Peril |
COSMO
|
Înfrângere | +14 |
| 06.11.2026 22:16 | megaShowdown | Patchwork Peril |
COSMO
|
Înfrângere | +9 |
| 06.11.2026 22:12 | megaShowdown | Patchwork Peril |
COSMO
|
Înfrângere | +10 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,390
Victorii: 828
Rată de câștig: 59.6%