15,962
Victorii 3vs3
2,380
Victorii Duo
3,852
Victorii Solo
149
Prestigiu
52.9%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 207 | 123 | 59.4% | |
| 2 | 119 | 68 | 57.1% | |
| 3 | 83 | 47 | 56.6% | |
| 4 | 78 | 45 | 57.7% | |
| 5 | 73 | 38 | 52.1% | |
| 6 | 55 | 40 | 72.7% | |
| 7 | 53 | 28 | 52.8% | |
| 8 | 48 | 19 | 39.6% | |
| 9 | 47 | 24 | 51.1% | |
| 10 | 43 | 17 | 39.5% | |
| 11 | 41 | 25 | 61% | |
| 12 | 37 | 22 | 59.5% | |
| 13 | 35 | 18 | 51.4% | |
| 14 | 35 | 20 | 57.1% | |
| 15 | 33 | 15 | 45.5% | |
| 16 | 33 | 17 | 51.5% | |
| 17 | 31 | 14 | 45.2% | |
| 18 | 29 | 16 | 55.2% | |
| 19 | 29 | 14 | 48.3% | |
| 20 | 28 | 22 | 78.6% | |
| 21 | 24 | 8 | 33.3% | |
| 22 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 23 | 21 | 10 | 47.6% | |
| 24 | 21 | 9 | 42.9% | |
| 25 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 26 | 20 | 10 | 50% | |
| 27 | 20 | 10 | 50% | |
| 28 | 19 | 6 | 31.6% | |
| 29 | 17 | 6 | 35.3% | |
| 30 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 31 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 32 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 33 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 34 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 35 | 15 | 5 | 33.3% | |
| 36 | 14 | 14 | 100% | |
| 37 | 14 | 7 | 50% | |
| 38 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 39 | 14 | 5 | 35.7% | |
| 40 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 41 | 13 | 7 | 53.8% | |
| 42 | 13 | 6 | 46.2% | |
| 43 | 12 | 4 | 33.3% | |
| 44 | 11 | 3 | 27.3% | |
| 45 | 10 | 8 | 80% | |
| 46 | 10 | 3 | 30% | |
| 47 | 10 | 6 | 60% | |
| 48 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 49 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 50 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 51 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 52 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 53 | 8 | 6 | 75% | |
| 54 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 55 | 8 | 2 | 25% | |
| 56 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 57 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 58 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 59 | 7 | 1 | 14.3% | |
| 60 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 61 | 7 | 1 | 14.3% | |
| 62 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 63 | 6 | 6 | 100% | |
| 64 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 65 | 5 | 3 | 60% | |
| 66 | 5 | 1 | 20% | |
| 67 | 5 | 2 | 40% | |
| 68 | 5 | 4 | 80% | |
| 69 | 5 | 3 | 60% | |
| 70 | 4 | 2 | 50% | |
| 71 | 4 | 0 | 0% | |
| 72 | 4 | 1 | 25% | |
| 73 | 4 | 2 | 50% | |
| 74 | 4 | 2 | 50% | |
| 75 | 4 | 1 | 25% | |
| 76 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 77 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 78 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 79 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 80 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 81 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 82 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 83 | 2 | 2 | 100% | |
| 84 | 2 | 0 | 0% | |
| 85 | 2 | 0 | 0% | |
| 86 | 2 | 0 | 0% | |
| 87 | 2 | 0 | 0% | |
| 88 | 2 | 0 | 0% | |
| 89 | 2 | 0 | 0% | |
| 90 | 2 | 0 | 0% | |
| 91 | 1 | 0 | 0% | |
| 92 | 1 | 1 | 100% | |
| 93 | 1 | 0 | 0% | |
| 94 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 14 | 100% | |
| 2 | 6 | 6 | 100% | |
| 3 | 10 | 8 | 80% | |
| 4 | 5 | 4 | 80% | |
| 5 | 28 | 22 | 78.6% | |
| 6 | 8 | 6 | 75% | |
| 7 | 55 | 40 | 72.7% | |
| 8 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 9 | 7 | 5 | 71.4% | |
| 10 | 21 | 14 | 66.7% | |
| 11 | 9 | 6 | 66.7% | |
| 12 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 13 | 16 | 10 | 62.5% | |
| 14 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 15 | 41 | 25 | 61% | |
| 16 | 10 | 6 | 60% | |
| 17 | 5 | 3 | 60% | |
| 18 | 5 | 3 | 60% | |
| 19 | 37 | 22 | 59.5% | |
| 20 | 207 | 123 | 59.4% | |
| 21 | 78 | 45 | 57.7% | |
| 22 | 119 | 68 | 57.1% | |
| 23 | 35 | 20 | 57.1% | |
| 24 | 14 | 8 | 57.1% | |
| 25 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 26 | 83 | 47 | 56.6% | |
| 27 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 28 | 16 | 9 | 56.3% | |
| 29 | 29 | 16 | 55.2% | |
| 30 | 22 | 12 | 54.5% | |
| 31 | 13 | 7 | 53.8% | |
| 32 | 15 | 8 | 53.3% | |
| 33 | 53 | 28 | 52.8% | |
| 34 | 73 | 38 | 52.1% | |
| 35 | 33 | 17 | 51.5% | |
| 36 | 35 | 18 | 51.4% | |
| 37 | 47 | 24 | 51.1% | |
| 38 | 20 | 10 | 50% | |
| 39 | 20 | 10 | 50% | |
| 40 | 14 | 7 | 50% | |
| 41 | 29 | 14 | 48.3% | |
| 42 | 21 | 10 | 47.6% | |
| 43 | 13 | 6 | 46.2% | |
| 44 | 33 | 15 | 45.5% | |
| 45 | 31 | 14 | 45.2% | |
| 46 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 47 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 48 | 9 | 4 | 44.4% | |
| 49 | 21 | 9 | 42.9% | |
| 50 | 7 | 3 | 42.9% | |
| 51 | 5 | 2 | 40% | |
| 52 | 48 | 19 | 39.6% | |
| 53 | 43 | 17 | 39.5% | |
| 54 | 8 | 3 | 37.5% | |
| 55 | 14 | 5 | 35.7% | |
| 56 | 17 | 6 | 35.3% | |
| 57 | 24 | 8 | 33.3% | |
| 58 | 15 | 5 | 33.3% | |
| 59 | 12 | 4 | 33.3% | |
| 60 | 6 | 2 | 33.3% | |
| 61 | 19 | 6 | 31.6% | |
| 62 | 10 | 3 | 30% | |
| 63 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 64 | 7 | 2 | 28.6% | |
| 65 | 11 | 3 | 27.3% | |
| 66 | 8 | 2 | 25% | |
| 67 | 5 | 1 | 20% | |
| 68 | 7 | 1 | 14.3% | |
| 69 | 7 | 1 | 14.3% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 371 | 170 | 45.8% |
| 2 | Brawl Ball | 283 | 141 | 49.8% |
| 3 | Zonă fierbinte | 258 | 135 | 52.3% |
| 4 | Captură de nestemate | 238 | 130 | 54.6% |
| 5 | Recompensă | 227 | 123 | 54.2% |
| 6 | Jaf | 189 | 109 | 57.7% |
| 7 | Showdown Solo | 184 | 119 | 64.7% |
| 8 | Showdown Duo | 21 | 11 | 52.4% |
| 9 | Dueluri | 7 | 5 | 71.4% |
| 10 | Eliminare | 6 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dueluri | 7 | 5 | 71.4% |
| 2 | Showdown Solo | 184 | 119 | 64.7% |
| 3 | Jaf | 189 | 109 | 57.7% |
| 4 | Captură de nestemate | 238 | 130 | 54.6% |
| 5 | Recompensă | 227 | 123 | 54.2% |
| 6 | Showdown Duo | 21 | 11 | 52.4% |
| 7 | Zonă fierbinte | 258 | 135 | 52.3% |
| 8 | Brawl Ball | 283 | 141 | 49.8% |
| 9 | Knockout | 371 | 170 | 45.8% |
| 10 | Eliminare | 6 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Knockout | 371 | 170 | 45.8% |
| 2 | Brawl Ball | 283 | 141 | 49.8% |
| 3 | Zonă fierbinte | 258 | 135 | 52.3% |
| 4 | Captură de nestemate | 238 | 130 | 54.6% |
| 5 | Recompensă | 227 | 123 | 54.2% |
| 6 | Showdown Solo | 184 | 119 | 64.7% |
| 7 | Jaf | 189 | 109 | 57.7% |
| 8 | Showdown Duo | 21 | 11 | 52.4% |
| 9 | Dueluri | 7 | 5 | 71.4% |
| 10 | Eliminare | 6 | 0 | 0% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 23:01 | Охота за головами | Hideout |
MELODIE
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 22:58 | Охота за головами | Hideout |
MELODIE
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 22:54 | Нокаут | Flaring Phoenix |
MELODIE
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 22:52 | Нокаут | Flaring Phoenix |
MELODIE
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 22:46 | Захват кристаллов | Undermine |
GIGI
|
Victorie ⭐ | — |
| 06.11.2026 22:44 | Захват кристаллов | Undermine |
GIGI
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 22:34 | Нокаут | Flowing Springs |
NAJIA
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 22:31 | Нокаут | Flowing Springs |
NAJIA
|
Înfrângere | — |
| 06.11.2026 22:30 | Нокаут | Flowing Springs |
NAJIA
|
Victorie | — |
| 06.11.2026 22:25 | Горячая зона | Dueling Beetles |
EDGAR
|
Înfrângere | — |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,784
Victorii: 943
Rată de câștig: 52.9%