26,069
Victorii 3vs3
10,091
Victorii Duo
3,585
Victorii Solo
140
Prestigiu
61.6%
Rată medie de câștig
Explorează modurile, hărțile și luptătorii
Descoperă moduri, hărți și date despre luptători din jurnalele Brawl Stats recente.
Mai mult pentru utilizatorii înregistrați
Utilizatorii înregistrați au colectare regulată de statistici cu interval configurabil.
Conectează botul Telegram: alerte de realizări și statistici la cerere în chat.
Statistici
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 248 | 169 | 68.1% | |
| 2 | 136 | 86 | 63.2% | |
| 3 | 97 | 57 | 58.8% | |
| 4 | 97 | 63 | 64.9% | |
| 5 | 95 | 65 | 68.4% | |
| 6 | 75 | 40 | 53.3% | |
| 7 | 60 | 32 | 53.3% | |
| 8 | 57 | 35 | 61.4% | |
| 9 | 53 | 36 | 67.9% | |
| 10 | 50 | 37 | 74% | |
| 11 | 43 | 22 | 51.2% | |
| 12 | 35 | 17 | 48.6% | |
| 13 | 33 | 19 | 57.6% | |
| 14 | 28 | 14 | 50% | |
| 15 | 26 | 16 | 61.5% | |
| 16 | 25 | 13 | 52% | |
| 17 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 18 | 21 | 11 | 52.4% | |
| 19 | 21 | 13 | 61.9% | |
| 20 | 20 | 7 | 35% | |
| 21 | 20 | 8 | 40% | |
| 22 | 19 | 16 | 84.2% | |
| 23 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 24 | 18 | 16 | 88.9% | |
| 25 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 26 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 27 | 16 | 2 | 12.5% | |
| 28 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 29 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 30 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 31 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 32 | 10 | 7 | 70% | |
| 33 | 10 | 8 | 80% | |
| 34 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 35 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 36 | 8 | 6 | 75% | |
| 37 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 38 | 4 | 3 | 75% | |
| 39 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 40 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 41 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 42 | 3 | 1 | 33.3% | |
| 43 | 3 | 2 | 66.7% | |
| 44 | 3 | 0 | 0% | |
| 45 | 2 | 1 | 50% | |
| 46 | 2 | 2 | 100% | |
| 47 | 1 | 0 | 0% | |
| 48 | 1 | 1 | 100% | |
| 49 | 1 | 0 | 0% |
| # | Luptător | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 18 | 16 | 88.9% | |
| 2 | 19 | 16 | 84.2% | |
| 3 | 10 | 8 | 80% | |
| 4 | 8 | 6 | 75% | |
| 5 | 50 | 37 | 74% | |
| 6 | 14 | 10 | 71.4% | |
| 7 | 10 | 7 | 70% | |
| 8 | 95 | 65 | 68.4% | |
| 9 | 22 | 15 | 68.2% | |
| 10 | 248 | 169 | 68.1% | |
| 11 | 53 | 36 | 67.9% | |
| 12 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 13 | 15 | 10 | 66.7% | |
| 14 | 12 | 8 | 66.7% | |
| 15 | 97 | 63 | 64.9% | |
| 16 | 17 | 11 | 64.7% | |
| 17 | 136 | 86 | 63.2% | |
| 18 | 19 | 12 | 63.2% | |
| 19 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 20 | 8 | 5 | 62.5% | |
| 21 | 21 | 13 | 61.9% | |
| 22 | 26 | 16 | 61.5% | |
| 23 | 57 | 35 | 61.4% | |
| 24 | 97 | 57 | 58.8% | |
| 25 | 33 | 19 | 57.6% | |
| 26 | 7 | 4 | 57.1% | |
| 27 | 75 | 40 | 53.3% | |
| 28 | 60 | 32 | 53.3% | |
| 29 | 21 | 11 | 52.4% | |
| 30 | 25 | 13 | 52% | |
| 31 | 43 | 22 | 51.2% | |
| 32 | 28 | 14 | 50% | |
| 33 | 35 | 17 | 48.6% | |
| 34 | 17 | 7 | 41.2% | |
| 35 | 20 | 8 | 40% | |
| 36 | 20 | 7 | 35% | |
| 37 | 16 | 2 | 12.5% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Duo | 919 | 592 | 64.4% |
| 2 | Brawl Ball | 126 | 74 | 58.7% |
| 3 | Asediu | 103 | 66 | 64.1% |
| 4 | Knockout | 81 | 36 | 44.4% |
| 5 | Captură de nestemate | 75 | 45 | 60% |
| 6 | Zonă fierbinte | 66 | 41 | 62.1% |
| 7 | Jaf | 38 | 20 | 52.6% |
| 8 | Basket Brawl | 37 | 19 | 51.4% |
| 9 | Recompensă | 34 | 23 | 67.6% |
| 10 | Showdown Solo | 24 | 10 | 41.7% |
| 11 | Eliminare | 1 | 0 | 0% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Recompensă | 34 | 23 | 67.6% |
| 2 | Showdown Duo | 919 | 592 | 64.4% |
| 3 | Asediu | 103 | 66 | 64.1% |
| 4 | Zonă fierbinte | 66 | 41 | 62.1% |
| 5 | Captură de nestemate | 75 | 45 | 60% |
| 6 | Brawl Ball | 126 | 74 | 58.7% |
| 7 | Jaf | 38 | 20 | 52.6% |
| 8 | Basket Brawl | 37 | 19 | 51.4% |
| 9 | Knockout | 81 | 36 | 44.4% |
| 10 | Showdown Solo | 24 | 10 | 41.7% |
| # | Mod | lupte | Victorii | Rată de câștig |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Showdown Duo | 919 | 592 | 64.4% |
| 2 | Brawl Ball | 126 | 74 | 58.7% |
| 3 | Asediu | 103 | 66 | 64.1% |
| 4 | Captură de nestemate | 75 | 45 | 60% |
| 5 | Zonă fierbinte | 66 | 41 | 62.1% |
| 6 | Knockout | 81 | 36 | 44.4% |
| 7 | Recompensă | 34 | 23 | 67.6% |
| 8 | Jaf | 38 | 20 | 52.6% |
| 9 | Basket Brawl | 37 | 19 | 51.4% |
| 10 | Showdown Solo | 24 | 10 | 41.7% |
| 11 | Eliminare | 1 | 0 | 0% |
Statistici
Trofee și rată de câștig
Victorii pe mod
Lupte recente
| Timp | Mod | Hartă | Luptător | Rezultat | Trofee |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 00:26 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Înfrângere | -12 |
| 07.11.2026 00:24 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Victorie | +17 |
| 07.11.2026 00:21 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Victorie | +11 |
| 07.11.2026 00:12 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Înfrângere | +8 |
| 07.11.2026 00:11 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Înfrângere | -5 |
| 07.11.2026 00:08 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Victorie | +15 |
| 07.11.2026 00:05 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Înfrângere | -5 |
| 07.11.2026 00:02 | megaDuoShowdown | Quadrant Clash |
BUZZ
|
Victorie | +10 |
| 07.11.2026 00:01 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BUZZ
|
Înfrângere | -9 |
| 06.11.2026 23:58 | megaDuoShowdown | Roundabout Rumble |
BUZZ
|
Înfrângere | +10 |
Toți luptătorii
← Înapoi la lista de cluburi
Lupte totale: 1,504
Victorii: 926
Rată de câștig: 61.6%